چربیگیری و آب کشی گرم 

تمام سفارشات قبل از ورود به مرحله رنگ می بایستی به صورت منظم و دقیق چربیگیری و آب کشی گرم شوند تا تمام مواد زائد از روی آن پاک شده و آماده ی ورود به مرحله ی رنگ کاری شوند. در این مرحله متخصصان رنگ جهان با تمام دقت و با استفاده از بهترین ابزار آلات موجود، چربیگیری و آب کشی قطعات را انجام می دهند. تا بتوانند قطعه ی مورد نظر را به بهترین شکل ممکن برای ورود به مرحله ی رنگ کاری آماده نمایند.

چربیگیری و آب کشی گرم

هدف از انجام چربیگیری و آب کشی گرم

تمام قطعات که برای رنگ کاری به مجموعه رنگ جهان ارسال می شوند به طور طبیعی دارای آلودگی هایی از جمله گرد و غبار، روغن های صنعتی و غیره می باشند که وجود آنها بر روی قطعه، می تواند موجب از بین رفتن کیفیت نهایی رنگ کاری آن  شود.

به این منظور و برای افزایش کیفیت هر چه بهتر رنگ نهایی مجموعه رنگ پودری  الکرواستاتیک رنگ جهان با تیکه بر دانش فنی و استاندارد روز دنیا در حوزه ی رنگ پودری به بهترین شکل ممکن قطعات مورد نظر را چربیگیری و آب کشی گرم می نمایند.از آنجایی که تمام این مراحل تحت نظر متخصصان رنگ جهان در این حوزه انجام می پذیرد این مراحل با کمال دقت و با بهترین کیفیت ممکن انجام می پذیرد.

لازم به توضیح است که در صنایع رنگ پودری الکترواستاتیک انواع مختلفی از روش ها تمیز کاری وجود دارد اما بهترین شیوه ی چربیگیری و آب کشی گرم است که به بهترین شکل می تواند قطعه مورد نظر را از هر نظر تمیز نماید. بدین منظور مجموعه رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ جهان با استفاده از این روش سعی در آن دارد تا محصول نهایی را در بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود تحویل دهد.

همواره و در تمام مراحل دقت در انجام کار با کیفیت بالا مد نظر مسئولان کنترل کیفی مجموعه رنگ جهان می باشد.