خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک ، خدمات رنگ کوره ای

18 متر کوره ی پخت رنگ

بهرمندی از 18 متر کوره ی پخت رنگ این مجموعه را قادر می سازد که تا تمام قطعات رنگ کاری شده را در بهترین کیفیت حالت ممکن به مرحله ی تثبیت رنگ برساند. این کوره بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و طراحی و ساخته شده و از اپراتور های متخصص برای کار با آن بهره برده می شود تا نتیجه نهایی در بالاترین استاندارد ممکن ارائه شود.

همراهی و نظارت مداوم متخصصان بخش کنترل کیفی در مرحله ی پخت باعث می شود تمام این مرحله با نهایت دقت و کیفیت مورد نیاز انجام شود تا شاهد نتیجه ای مطلوب باشیم . این نظارت دقیق موجب می شود تا در صورت بروز ناهماهنگی و یا اشکالی در روند پخت، قطعات بار دیگر مورد بازبینی فنی و در صورت نیاز رنگ کاری مجدد قرار گیرند. انجام تمام این موارد در کنار هم و دقت در انجام تک تک مراحل ما را قادر می سازد تا قطعات مختلف را در بالاترین کیفیت ممکن به مشتری ارائه کنیم. موضوعی که همواره مورد تحسین از سوی همکاران و مشتریان بوده و نیز خواهد بود.

مزایای کوره ی پخت رنگ 18 متری

از مهمترین ارکان خطوط رنگ، کوره ها می باشند که بر اساس تناژ تولید و مشخصه های رنگ منحنی حرارتی پخت و چیدمان فضای کارگاهی طراحی و اجرا می گردند.

همانگونه که بیان شد این کوره پخت شرک رنگ جهان از بهترین نوع خود بوده و با بهره گیری از سیستم کنترل بسیار قدرتمند قادر است دما های مختلف را برای پخت انواع مختلف رنگ در سطوح مختلف فراهم آورد. بهرمندی از سیستم گردش هوای گرم، این کوره را قادر می سازد تا به بهترین شکل ممکن محتویات داخل خود را تحت عمل تثبیت رنگ قرار داده و بپزد. این عمل موجب می شود تا تمام سطوح قطعات مختلف به صورت یکنواخت پخته و آماده ی ورود به مرحله ی بعد باشند.