خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک

استفــاده از مـواد اولیـه باکیفیت

خـــط رنـگ مـــدرن و هـوشمند
کــادری مجــرب و کـــار آزموده

منطبق بر استانداردهای روز دنیـا

زمانبدی دقیق در تحویل سفارش
ارائه خــدمات با بالاترین کیفیت

خدمات رنگ پودری

خط رنگی منطبق بر استاندارد های بین المللی که قادر است تمام سفارشات حوزه ی خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک را در نهایت کیفیت و با رعایت تمام استاندارد های روز دنیا ارائه نماید.

مخاطب گرامی متاسفانه، از ارائه خدمات رنگ پودری در مقیاس خانگی و نیز فروش انواع رنگ خام معذوریم. لطفا ثبت سفارش نفرمایید

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک

شرکت رنگ جهان با تکیه بر دانش فنی به روز و با استفاده از ابزار آلات مدرن توانسته است خط رنگ منطبق بر استاندارد های روز جهانی را گرد آورد. این خط رنگ به صورت 24 ساعته آماده ی انجام سفارشات خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک بوده و توانایی انجام انواع مختلف پروژه ها در سطوح مختلف را دارد. بهرمندی از قابلیت های منحصر به فرد این خط رنگ را قادر می سازد تا در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت بهترین خدمات را رائه نماید.

آنچه که موجب تمایز این مجموعه با سایر ارائه کنندگان این نوع از خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک می شود عبارتند از ؛

استفاده از بهترین موارد اولیه : شرکت رنگ جهان همواره برای ارائه خدمات خوداز بهترین نوع موارد اولیه بهره برد است که این خود موجب افزایش کیفیت کار نهایی و در نتیجه رضایت مشتری بوده است.

خط رنگ به روز و مدرن : در کنار مواد اولیه با کیفیت، بهرمندی از خط رنگ مدرن و به روز این مجموعه را قادر می سازد تا انواع سفارشات را در بالاترین کیفیت و منطبق با استاندارد های روز جهانی ارائه نماید.

در کنار این نکات می توان مواردی بیشتری از جمله : بهرمندی از کادر مجرب، زمان بندی دقیق در انجام سفارشات، رعایت اصول و استاندارد های بین المللی و سایر موارد را نام برد که همگی در کنار هم باعث شده است تا مجموعه ی رنگ جهان به عنوان مدرن ترین خط رنگ پودری الکترواستاتیک در منطقه شناخته شود.

مشتریان رنگ جهان

راه های تماس

شماره های تماس

تلفن همراه : 09123705743

تلفن ثابت : 

تلفن ثابت : 

آدرس شرکت

شهرک صنعتی صفادشت

بلوار فروردین

خیابان چهارم.پلاک 117

ساعات کاری

روز های شنبه

الی چهار شنبه 

7:30 الی 17:30