خدمات رنگ کوره ای

خدمات رنگ کوره ای

استفــاده از مـواد اولیـه باکیفیت

خـــط رنـگ مـــدرن و هـوشمند
کــادری مجــرب و کـــار آزموده

منطبق بر استانداردهای روز دنیـا

زمانبدی دقیق در تحویل سفارش
ارائه خــدمات با بالاترین کیفیت

خدمات رنگ پودری

خط رنگی منطبق بر استاندارد های بین المللی که قادر است تمام سفارشات حوزه ی خدمات رنگ کوره ای را در نهایت کیفیت و با رعایت تمام استاندارد های روز دنیا ارائه نماید.

مخاطب گرامی متاسفانه، از ارائه خدمات رنگ پودری در مقیاس خانگی و نیز فروش انواع رنگ خام معذوریم. لطفا ثبت سفارش نفرمایید

خدمات رنگ کوره ای

خدمات رنگ کوره ای نام دیگری از خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد که در میان صنعتگران معمول است و برخی از این عنوان برای رساندن مفهوم و منظور خود از رنگ پودری استفاده می کنند. شرکت رنگ جهان با دارا بودن قابلیت های منحصر به فرد در زمینه رنگ کوره ای قادر است با تمام توان به صورت 24 ساعته تمام سفارشات صنعتگران در حوزه های مختلف را در کوتاه ترین زمان ممکن آماده و با بالاترین کیفیت و استاندارد ممکن ارائه نماید.

آنچه که موجب تمایز این مجموعه با سایر ارائه کنندگان این نوع از خدمات رنگ کوره ای می شود عبارتند از ؛

استفاده از بهترین موارد اولیه : شرکت رنگ جهان همواره برای ارائه خدمات خوداز بهترین نوع موارد اولیه بهره برد است که این خود موجب افزایش کیفیت کار نهایی و در نتیجه رضایت مشتری بوده است.

خط رنگ به روز و مدرن : در کنار مواد اولیه با کیفیت، بهرمندی از خط رنگ مدرن و به روز این مجموعه را قادر می سازد تا انواع سفارشات را در بالاترین کیفیت و منطبق با استاندارد های روز جهانی ارائه نماید.

در کنار این نکات می توان مواردی بیشتری از جمله : بهرمندی از کادر مجرب، زمان بندی دقیق در انجام سفارشات، رعایت اصول و استاندارد های بین المللی و سایر موارد را نام برد که همگی در کنار هم باعث شده است تا مجموعه ی رنگ جهان به عنوان مدرن ترین خط رنگ کوره ای در منطقه شناخته شود.

مشتریان رنگ جهان

راه های تماس

شماره های تماس

تلفن همراه : 09123705743

تلفن ثابت : 

تلفن ثابت : 

آدرس شرکت

شهرک صنعتی صفادشت

بلوار فروردین

خیابان چهارم.پلاک 117

ساعات کاری

روز های شنبه

الی چهار شنبه 

7:30 الی 17:30