خدمات رنگ پودری

03 اردیبهشت 1397

خدمات رنگ پودری

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی شیوه های جدیدی برای رنگ‌آمیزی در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شود و همواره دانشمندان و متخصصان در زمینه رنگ سعی بر به دست آوردن فرمول های رنگی با بالاترین کیفیت ممکن را دارند تا بتوانند با کاستن از مضررات رنگ های گذشته شیوه های جدید، سالم و مقرون به صرفه را در اختیار انواع صنایع مختلف قرار دهند. در این میان یکی از بهترین نوع رنگ های حال حاضر در صنایع مختلف خدمات رنگ پودری می باشد.

خدمات رنگ پودری

این رنگ‌ها برای اولین بار در ایالت متحده آمریکا تولید و مورد استفاده کرد گرفت و امروزه در اکثر صنایع به طور معمول از این نوع رنگ های استفاده می شود رنگ پودری به وسیله تفنگ الکترواستاتیک برای سطوح مختلف مورد نظر پاشیده می‌شود. دانه های رنگ  در تفنگ باردار شده و لایه نازک چسبناکی را بر روی قطعات مختلف تشکیل می دهند و پس از اینکه قسمت های مختلف قطعه ی مورد نظر به وسیله رنگ پودری رنگ آمیزی شد  می بایستی برای مراحل بعدی به کوره پخت رنگ هدایت شود تا در اثر حرارت دانه های رنگی موجود ذوب شده و بر روی سطح مورد نظر بچسبند.

مطلب بیان شده خلاصه ای از روند رنگ آمیزی پودری می باشد. اما چنانچه بخواهیم مراحل را به طور کامل شرح دهیم نیازمند پرداختن به جزئیات بسیاری خواهد بود. این نوع از خدمات رنگ پودری امروزه با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود این کار خود به افزایش کیفیت کار کمک بسیاری می کند.

این مطلب را نیز بخوانید :

خدمات رنگ پودری

 

در کشور ما شرکت ها و کارگاه های بسیاری برای ارئه خدمات رنگ پودری وجود دارد که به ارائه ای خدمت می پردازند. اما شیوه ی کار و ابزارآلات استفاده شده در همه ی آنها یکسان نبوده و تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در این میان شرکت هایی نیز وجود دارند که با تکیه بر علم روز دنیا و بهرمندی از ماشین های تمام اتوماتیک و هوشمند در زمینه  رنگ پودری به ارائه خدمات می پردازند.

خدمات رنگ پودری
خدمات رنگ پودری

از جمله ی این شرکت ها می توان شرکت رنگ جهان را نام برد که با بهره گیری از متخصصان رنگ پودری در کنار خط رنگ تمام اتوماتیک خود سعی در ارائه بهترین نوع خدمات رنگ پودری را دارد. این شرکت خود را موظف می داند با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد بهترین نوع رنگ آمیزی در سطح منطقه را ارائه نمایند. کنترل کیفیت در تمام مراحل رنگ آمیزی و دقت در انجام این مرحل موجب می شود قطعات نگ کاری شده با کیفیت و استانداری مناسب به مشتریان ارائه شود. این موضوع موجب جلب رضایت مشتریان و تمایل به همکاری بلند مدت این شرکت ها با مجموعه رنگ جهان شده است.

خدمات رنگ پودری یا خدمات رنگ کوره ای رنگ جهان را می توان مدن ترین خط رنگ پودری الکترواستاتیک در منطقه نامید که با استفاده از به روز ترین دستگاه های روز دنیا به ارائه خدمات می پردازد.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *